Reunionca Soyadlar

Buradaysanız, bunun nedeni yeniden birleşme'te en yaygın 300 soyadı aramaya karar vermiş olmanızdır. Elbette bazı gentilicio soyadlarını duymuşsunuzdur, ancak bu listede yeniden birleşme gibi bir ülkede çok yaygın olduğunu bilmediğiniz soyadları görmek sizi şaşırtabilir. Bu listede, Reunionca arasında en yaygın soyadları hakkında istatistiksel bilgileri tamamen güncelledik, bu nedenle soyadınızın yeniden birleşme'te öne çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi arıyorsanız, bu listede yoksa, evet, soyadınız konusunda sizi uyarıyoruz. Reunionca topraklarında alışılmadık bir şey olurdu. Ancak, soyadınız bu 300 soyadı arasında görünüyorsa, Reunionca soyadları söz konusu olduğunda oldukça yaygın olacağınızdan, diğer nitelikleriniz için öne çıkmanız gerekeceğinden korkuyoruz

En yaygın Reunionca soyadları

Bütün bu soyadları yeniden birleşme'ten biliyor muydunuz?

Eğer bakarsanız, bu listedeki her soyadının yanında bir sayı bulacaksınız. Bu sayı, yeniden birleşme cinsinden o soyadını taşıyan kişi sayısıdır. Tabii ki, yeniden birleşme'te yapılan en son istatistiklere göre verilen resmi sayıdır ve Reunionca 'yu hesaba katmazlar, ama şu anda ülkede yaşayan insanlar. Bu nedenle, yeniden birleşme'te, Reunionca olmadığını çok iyi bildiğiniz bir soyadı bulmanız mümkündür. soyadı, bu soyadının geldiği aynı ülkeden kaç kişinin yeniden birleşme'e göç ettiği ve oraya yerleştiği hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olabilir.

Soyadları hakkında bilgi sahibi olmak, tarihimiz hakkında olduğu kadar farklı ülkelerin tarihi hakkında da bilgi sahibi olmamıza yardımcı olur. Şu anda yeniden birleşme'te hangi soyadlarının en bol olduğunu bilmek, ülkenin mevcut gerçekliğinin bir anlık görüntüsünü almamıza yardımcı oluyor. Bu şekilde, yüz veya iki yüz yıl önce en bol bulunan gentilicio soyadlarına sahip mevcut Reunionca soyadları hakkında sahip olduğumuz bu verileri çaprazlayarak, gentilicio toplumunun nasıl değiştiği ve göçün sahip olabileceği etki düzeyi hakkında bir fikir edinebiliriz. yeniden birleşme gibi bir ülkede.

Benzer şekilde, yeniden birleşme'e komşu ülkelerde en çok kullanılan soyadlarına ilişkin mevcut verilerin neler olduğunu ve ortak soyadlarının olup olmadığını veya tam tersine, tesadüflerin minimal olup olmadığını keşfetmeye çalışmak ilginçtir. mevcut. Bu sayede komşu ülkelerle ne tür ilişkileri olduğunu, ülkeler arasında hareketlilik olup olmadığını tahmin edebiliyoruz. Gördüğünüz gibi, yeniden birleşme'teki soyadlarına ilişkin birkaç basit istatistik, ilk bakışta göründüğünden çok daha fazla bilgi sağlayabilir.

Bu Reunionca Soyadlarından herhangi biri sizi şaşırttı mı?

Ne düşünüyorsun? yeniden birleşme'ten 300 soyadı içeren bu listede dikkatinizi çeken herhangi birini gördünüz mü? yeniden birleşme'te çok yaygın olduğunu düşündüğünüz, ancak listede olmadığı ortaya çıkan herhangi bir soyadını kaçırdınız mı? Başka ülkelerde aramaya devam ederseniz, Reunionca olduğunu düşündüğünüz ve başka bir ülkede yeniden birleşme'ten daha yaygın olduğu ortaya çıkan soyadı mutlaka bulacaksınız. Bazen veriler bizi şaşırtıyor, ancak bizi soyadlar ve en yaygın 300 Reunionca soyadının neden başkaları değil de bu listede sunulanlar olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istemeye teşvik ediyor. Araştırmanıza devam etmenizi öneririz.