Soyadı Yurman

Yurman soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Yurman soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Yurman soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Yurman soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Yurman için de geçerlidir. Aynı şekilde, Yurman soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Yurman soyadı haritası

Yurman soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Yurman'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Yurman soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Yurman soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Yurman soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Yurman ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (352)
 2. İsrail İsrail (217)
 3. Arjantin Arjantin (85)
 4. Ukrayna Ukrayna (56)
 5. Endonezya Endonezya (55)
 6. Rusya Rusya (46)
 7. Türkiye Türkiye (32)
 8. Kanada Kanada (25)
 9. İngiltere İngiltere (20)
 10. Venezuela Venezuela (5)
 11. Belarus Belarus (3)
 12. Avustralya Avustralya (2)
 13. Estonya Estonya (1)
 14. İran İran (1)
 15. Moldova Moldova (1)
 16. Panama Panama (1)
 17. Tayland Tayland (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Yurman'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Yurman soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Yurman'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Yurman'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Yurman soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Yurman soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

 1. Yarman
 2. Yerman
 3. Yorman
 4. Yermani
 5. Yeremian
 6. Yeremyan
 7. Yermanos
 8. Yeramian
 9. Yurenin
 10. Yeranyan
 11. Yeromina
 12. Yurramendi
 13. Yaremenko