Soyadı Yoxall

Yoxall soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Yoxall soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Yoxall soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Yoxall soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Yoxall için de geçerlidir. Aynı şekilde, Yoxall soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Yoxall soyadı haritası

Yoxall soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Yoxall'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Yoxall soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Yoxall soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Yoxall soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Yoxall ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. İngiltere İngiltere (850)
 2. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (288)
 3. Galler Galler (82)
 4. Kanada Kanada (50)
 5. Avustralya Avustralya (27)
 6. İskoçya İskoçya (12)
 7. Hollanda Hollanda (5)
 8. Yeni Zelanda Yeni Zelanda (2)
 9. Kıbrıs Kıbrıs (1)
 10. Almanya Almanya (1)
 11. ispanya ispanya (1)
 12. Singapur Singapur (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Yoxall'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Yoxall soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Yoxall'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Yoxall'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Yoxall soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Yoxall soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Yoxall soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Yoxall soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Yoxall soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

Yoxall soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Yoxall soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Yoxall soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Yojala
 2. Yasell
 3. Yaxcal
 4. Yazell
 5. Yockel
 6. Yokel
 7. Yokiel
 8. Youjil
 9. Ygal
 10. Yoguel
 11. Yocolly
 12. Yecal
 13. Yougil
 14. Ysal
 15. Yackel
 16. Yackle
 17. Yacullo
 18. Yagel
 19. Yagle
 20. Yagual
 21. Yakel
 22. Yakle
 23. Yaxley
 24. Yazel
 25. Yeagle
 26. Yeakel
 27. Yeakle
 28. Yeazel
 29. Yeazell
 30. Yeazle
 31. Yeckel
 32. Yecla
 33. Yekel
 34. Yokeley
 35. Yokley
 36. Ysla
 37. Yssel
 38. Yucailla
 39. Yucel
 40. Yucla