Soyadı Wangwu

Wangwu soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Wangwu soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Wangwu soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Wangwu soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Wangwu için de geçerlidir. Aynı şekilde, Wangwu soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Wangwu soyadı haritası

Wangwu soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Wangwu'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Wangwu soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Wangwu soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Wangwu soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Wangwu ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Tayvan Tayvan (1137)
 2. Çin Çin (21)
 3. Nijerya Nijerya (3)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Wangwu'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Wangwu soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Wangwu'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Wangwu'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Wangwu soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Wangwu soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Wangwu soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

 1. Wangxu
 2. Wangsu
 3. Wang
 4. Wanghe
 5. Wangi
 6. Wangui
 7. Wangay
 8. Wangchu
 9. Wangs
 10. Wanga
 11. Wangai
 12. Wango
 13. Wangqiu
 14. Wangguo
 15. Wanjau
 16. Wangye
 17. Wanca
 18. Wance
 19. Wanecq
 20. Wanek
 21. Wanes
 22. Waniek
 23. Wanies
 24. Wanis
 25. Wanish
 26. Wank
 27. Wanke
 28. Wanko
 29. Wanous
 30. Wansch
 31. Wansey
 32. Wanus
 33. Wanza
 34. Wanzo
 35. Weng
 36. Wenge
 37. Wengi
 38. Whang
 39. Wing
 40. Winge