Soyadı Urjumelashvili

Urjumelashvili soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Urjumelashvili soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Urjumelashvili soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Urjumelashvili soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Urjumelashvili için de geçerlidir. Aynı şekilde, Urjumelashvili soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Urjumelashvili soyadı haritası

Urjumelashvili soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Urjumelashvili'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Urjumelashvili soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Urjumelashvili soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Urjumelashvili soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Urjumelashvili ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Gürcistan Gürcistan (51)
 2. Güney Osetya Güney Osetya (28)
 3. İngiltere İngiltere (1)
 4. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Urjumelashvili'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Urjumelashvili soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Urjumelashvili'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Urjumelashvili'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Urjumelashvili soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Urjumelashvili soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Urjumelashvili soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

İlk soyadlar oluşturulurken Urjumelashvili soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Urjumelashvili ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Urjumelashvili soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Urjumelashvili soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Urjumelashvili soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Urjumelashvili soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

Urjumelashvili soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Urjumelashvili soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Urjumelashvili soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Uresandi
 2. Urruzmendi
 3. Ursini
 4. Uruchima
 5. Urazandi
 6. Urquino
 7. Urrizmendi
 8. Urrusuno
 9. Ursin
 10. Ursino
 11. Urzain
 12. Urzainki
 13. Urzainqui
 14. Urzanqui
 15. Urzendowski
 16. Urquina
 17. Urquinaona
 18. Urquin
 19. Ursina
 20. Ursum
 21. Urigain
 22. Urugan
 23. Urcan
 24. Urcino
 25. Urganda
 26. Urhausen
 27. Uriguen
 28. Urizan
 29. Urruzuno
 30. Ursan
 31. Ursinos
 32. Ursone
 33. Urigoen
 34. Urkina
 35. Uragan
 36. Urgin
 37. Ursoń
 38. Urchenko
 39. Urcun
 40. Urcina