Soyadı Uhlik

Uhlik soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Uhlik soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Uhlik soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Uhlik soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Uhlik için de geçerlidir. Aynı şekilde, Uhlik soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Uhlik soyadı haritası

Uhlik soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Uhlik'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Uhlik soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Uhlik soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Uhlik soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Uhlik ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (384)
 2. Avustralya Avustralya (126)
 3. Avusturya Avusturya (124)
 4. Kanada Kanada (79)
 5. Brezilya Brezilya (51)
 6. Macaristan Macaristan (45)
 7. Almanya Almanya (43)
 8. Hırvatistan Hırvatistan (38)
 9. Sırbistan Sırbistan (37)
 10. Polonya Polonya (24)
 11. Slovakya Slovakya (16)
 12. İsviçre İsviçre (10)
 13. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti (7)
 14. Slovenya Slovenya (5)
 15. Fransa Fransa (4)
 16. İngiltere İngiltere (2)
 17. Belarus Belarus (1)
 18. İtalya İtalya (1)
 19. Rusya Rusya (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Uhlik'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Uhlik soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Uhlik'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Uhlik'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Uhlik soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Uhlik soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Uhlig
 2. Ulik
 3. Uhles
 4. Uhlich
 5. Uhls
 6. Ulak
 7. Ulis
 8. Ulch
 9. Ulice
 10. Ulich
 11. Ulici
 12. Ulicki
 13. Ulles
 14. Ulsh
 15. Ulku
 16. Ulić
 17. Uls
 18. Ulaj
 19. Ulas
 20. Ulus
 21. Ulicz
 22. Ullock
 23. Ulacia
 24. Ulazia
 25. Ulecia
 26. Uliasz
 27. Ulisch
 28. Ulisse
 29. Ulizio
 30. Ulaich
 31. Ulaş
 32. Uluç
 33. Ulacio
 34. Ulissi
 35. Uliczka
 36. Ulhaq
 37. Ul-haq
 38. Ulewicz
 39. Uleyski
 40. Uliaque