Soyadı Uçar

Uçar soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Uçar soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Uçar soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Uçar soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Uçar için de geçerlidir. Aynı şekilde, Uçar soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Uçar soyadı haritası

Uçar soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Uçar'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Uçar soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Uçar soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Uçar soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Uçar ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (128101)
 2. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (264)
 3. Belçika Belçika (56)
 4. Finlandiya Finlandiya (7)
 5. İsveç İsveç (7)
 6. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (4)
 7. Almanya Almanya (3)
 8. Azerbaycan Azerbaycan (2)
 9. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti (2)
 10. Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Arap Emirlikleri (1)
 11. Arnavutluk Arnavutluk (1)
 12. Avusturya Avusturya (1)
 13. Belarus Belarus (1)
 14. İsviçre İsviçre (1)
 15. Danimarka Danimarka (1)
 16. Fransa Fransa (1)
 17. Gürcistan Gürcistan (1)
 18. Irak Irak (1)
 19. İtalya İtalya (1)
 20. Güney Kore Güney Kore (1)
 21. Hollanda Hollanda (1)
 22. Katar Katar (1)
 23. Türkmenistan Türkmenistan (1)
 24. Tunus Tunus (1)
 25. Kosova Kosova (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Uçar'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Uçar soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Uçar'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Uçar'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Uçar soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Uçar soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

İlk soyadlar oluşturulurken Uçar soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Uçar ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Uçar soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Uçar soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Uçar soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Ucar
 2. Ugar
 3. Usar
 4. Uzar
 5. Ukar
 6. Ucher
 7. Ucker
 8. Usher
 9. Usor
 10. Ugger
 11. Ucra
 12. Uzor
 13. Uzair
 14. Uğur
 15. Uygur
 16. úcar
 17. Ucr
 18. Uceira
 19. Ucera
 20. Ucero
 21. Uchuari
 22. Uecker
 23. Uixera
 24. Usera
 25. Usero
 26. Usery
 27. Ushery
 28. Usrey
 29. Usry
 30. Ussery
 31. Ussher
 32. Uzuri
 33. Uggeri
 34. Ujkeri
 35. Ugori
 36. Ushiro
 37. Ugarrio
 38. Uggieri
 39. Uyaguari
 40. Usereau