Soyadı Turne

Turne soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Turne soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Turne soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Turne soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Turne için de geçerlidir. Aynı şekilde, Turne soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Turne soyadı haritası

Turne soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Turne'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Turne soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Turne soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Turne soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Turne ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (66)
 2. Arjantin Arjantin (22)
 3. Uruguay Uruguay (22)
 4. Andora Andora (21)
 5. İngiltere İngiltere (17)
 6. Hindistan Hindistan (7)
 7. Rusya Rusya (7)
 8. Brezilya Brezilya (5)
 9. ispanya ispanya (3)
 10. İskoçya İskoçya (3)
 11. Türkiye Türkiye (2)
 12. Kolombiya Kolombiya (1)
 13. Almanya Almanya (1)
 14. Dominik Cumhuriyeti Dominik Cumhuriyeti (1)
 15. Fransa Fransa (1)
 16. Cebelitarık Cebelitarık (1)
 17. İtalya İtalya (1)
 18. Letonya Letonya (1)
 19. Panama Panama (1)
 20. Portekiz Portekiz (1)
 21. İsveç İsveç (1)
 22. Ukrayna Ukrayna (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Turne'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Turne soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Turne'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Turne'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Turne soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

İlk soyadlar oluşturulurken Turne soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Turne ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Turne soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Turne soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Turne soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Terne
 2. Torne
 3. Tourne
 4. Turn
 5. Turnea
 6. Turney
 7. Turno
 8. Turone
 9. Turnee
 10. Turni
 11. Tarane
 12. Tarn
 13. Tarney
 14. Tarno
 15. Tarone
 16. Taurine
 17. Terme
 18. Terney
 19. Terni
 20. Thorne
 21. Thrane
 22. Throne
 23. Thurn
 24. Tirna
 25. Tirone
 26. Toerne
 27. Torme
 28. Torn
 29. Torna
 30. Tornea
 31. Torney
 32. Torno
 33. Tourn
 34. Tourney
 35. Tourny
 36. Trane
 37. Trine
 38. Trone
 39. Turan
 40. Turano