Soyadı Saava

Saava soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Saava soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Saava soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Saava soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Saava için de geçerlidir. Aynı şekilde, Saava soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Saava soyadı haritası

Saava soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Saava'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Saava soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Saava soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Saava soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Saava ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Uganda Uganda (58)
 2. Hindistan Hindistan (40)
 3. Estonya Estonya (23)
 4. Rusya Rusya (20)
 5. Gürcistan Gürcistan (17)
 6. Ukrayna Ukrayna (5)
 7. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (3)
 8. Moldova Moldova (1)
 9. Nijerya Nijerya (1)
 10. Pakistan Pakistan (1)
 11. Solomon Adaları Solomon Adaları (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Saava'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Saava soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Saava'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Saava'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Saava soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Saava soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Saava soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

Saava soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Saava soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Saava soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Saava soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Saeva
 2. Sava
 3. Savva
 4. Shava
 5. Soava
 6. Saapa
 7. Saab
 8. Saaf
 9. Saba
 10. Sabba
 11. Sabia
 12. Safa
 13. Saffa
 14. Saieva
 15. Sapa
 16. Sapia
 17. Sappa
 18. Sauba
 19. Sauve
 20. Sauvo
 21. Sav
 22. Savay
 23. Savaya
 24. Save
 25. Savea
 26. Savi
 27. Savia
 28. Savo
 29. Savu
 30. Savy
 31. Sayve
 32. Sbaa
 33. Scavo
 34. Seaba
 35. Seavy
 36. Seva
 37. Shaba
 38. Shafa
 39. Shave
 40. Shiva