Soyadı Panelle

Panelle soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Panelle soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Panelle soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Panelle soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Panelle için de geçerlidir. Aynı şekilde, Panelle soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Panelle soyadı haritası

Panelle soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Panelle'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Panelle soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Panelle soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Panelle soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Panelle ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Fransa Fransa (45)
 2. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (11)
 3. Brezilya Brezilya (3)
 4. Almanya Almanya (1)
 5. Dominik Cumhuriyeti Dominik Cumhuriyeti (1)
 6. Yunanistan Yunanistan (1)
 7. Panama Panama (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Panelle'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Panelle soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Panelle'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Panelle'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Panelle soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Panelle soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Panelle soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

Panelle soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Panelle soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Panelle soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Panell
 2. Panelli
 3. Pianelle
 4. Panella
 5. Penelle
 6. Panello
 7. Painell
 8. Pamele
 9. Panelo
 10. Paniello
 11. Panill
 12. Panilla
 13. Panillo
 14. Pannell
 15. Pannella
 16. Panyella
 17. Paynell
 18. Penell
 19. Penella
 20. Penelli
 21. Pianella
 22. Pianello
 23. Pinell
 24. Pinella
 25. Pinelli
 26. Pinello
 27. Pynell
 28. Pianelli
 29. Panel
 30. Pannelli
 31. Panela
 32. Pamela
 33. Pamilla
 34. Panal
 35. Panley
 36. Pannal
 37. Panneel
 38. Pannel
 39. Pannill
 40. Pannullo