Soyadı Padrosa

Padrosa soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Padrosa soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Padrosa soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Padrosa soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Padrosa için de geçerlidir. Aynı şekilde, Padrosa soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Padrosa soyadı haritası

Padrosa soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Padrosa'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Padrosa soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Padrosa soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Padrosa soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Padrosa ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. ispanya ispanya (467)
 2. Fransa Fransa (38)
 3. Venezuela Venezuela (14)
 4. Arjantin Arjantin (9)
 5. Brezilya Brezilya (6)
 6. Küba Küba (3)
 7. Ekvador Ekvador (2)
 8. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (2)
 9. Dominik Cumhuriyeti Dominik Cumhuriyeti (1)
 10. İskoçya İskoçya (1)
 11. Filipinler Filipinler (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Padrosa'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Padrosa soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Padrosa'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Padrosa'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Padrosa soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

 1. Padrisa
 2. Padros
 3. Pedrosa
 4. Padres
 5. Patros
 6. Pedrasa
 7. Pedros
 8. Pedroso
 9. Pedroza
 10. Paderes
 11. Padrick
 12. Patras
 13. Patris
 14. Peatross
 15. Pedragosa
 16. Pedraja
 17. Pedras
 18. Pedraza
 19. Pedregosa
 20. Pedriza
 21. Pedrocca
 22. Pedrouso
 23. Pedrozo
 24. Pedruza
 25. Petros
 26. Petross
 27. Poderos
 28. Poderoso
 29. Podraza
 30. Paders
 31. Petroka
 32. Patraca
 33. Petroska
 34. Pedris
 35. Pedroski
 36. Patrasca
 37. Pitrosi
 38. Petrosi
 39. Pedrouza
 40. Patrese