Soyadı Owsiany

Owsiany soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Owsiany soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Owsiany soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Owsiany soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Owsiany için de geçerlidir. Aynı şekilde, Owsiany soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Owsiany soyadı haritası

Owsiany soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Owsiany'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Owsiany soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Owsiany soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Owsiany soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Owsiany ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Polonya Polonya (808)
 2. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (381)
 3. Brezilya Brezilya (113)
 4. Kanada Kanada (31)
 5. İngiltere İngiltere (27)
 6. İsrail İsrail (22)
 7. Arjantin Arjantin (20)
 8. Almanya Almanya (19)
 9. İsveç İsveç (6)
 10. Malezya Malezya (5)
 11. Fransa Fransa (3)
 12. Belçika Belçika (1)
 13. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti (1)
 14. ispanya ispanya (1)
 15. Galler Galler (1)
 16. Hollanda Hollanda (1)
 17. Norveç Norveç (1)
 18. Panama Panama (1)
 19. Tayland Tayland (1)
 20. Ukrayna Ukrayna (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Owsiany'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Owsiany soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Owsiany'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Owsiany'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Owsiany soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Owsiany soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Owsiany soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Owsiany soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Owsianny
 2. Ossian
 3. Ochiana
 4. Osan
 5. Osano
 6. Oscane
 7. Oshana
 8. Osina
 9. Owgan
 10. Osane
 11. Oksana
 12. Oksan
 13. Oggiano
 14. Ousana
 15. Osmay
 16. Ossan
 17. Ossana
 18. Ociana
 19. Osana
 20. Osiin
 21. Oskana
 22. Ossani
 23. Oskan
 24. Ousseny
 25. Ocain
 26. Ocan
 27. Ocano
 28. Occean
 29. Ocean
 30. Ochan
 31. Ochano
 32. Ocin
 33. Ocina
 34. Ocoin
 35. Ogan
 36. Ogin
 37. Ogino
 38. Ogny
 39. Oguin
 40. Oguinn