Soyadı Oblitas

Oblitas soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Oblitas soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Oblitas soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Oblitas soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Oblitas için de geçerlidir. Aynı şekilde, Oblitas soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Oblitas soyadı haritası

Oblitas soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Oblitas'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Oblitas soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Oblitas soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Oblitas soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Oblitas ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Peru Peru (8712)
 2. Bolivya Bolivya (1565)
 3. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (163)
 4. Şili Şili (111)
 5. Arjantin Arjantin (91)
 6. ispanya ispanya (59)
 7. Venezuela Venezuela (35)
 8. Brezilya Brezilya (29)
 9. Ekvador Ekvador (23)
 10. Kanada Kanada (16)
 11. Filipinler Filipinler (10)
 12. Yeni Zelanda Yeni Zelanda (8)
 13. Avustralya Avustralya (5)
 14. İtalya İtalya (5)
 15. Hollanda Hollanda (5)
 16. Kosta Rika Kosta Rika (3)
 17. Meksika Meksika (3)
 18. Belçika Belçika (2)
 19. İngiltere İngiltere (2)
 20. Panama Panama (2)
 21. İsveç İsveç (2)
 22. İsviçre İsviçre (1)
 23. Kolombiya Kolombiya (1)
 24. Almanya Almanya (1)
 25. Fransa Fransa (1)
 26. Rusya Rusya (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Oblitas'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Oblitas soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Oblitas'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Oblitas'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Oblitas soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

İlk soyadlar oluşturulurken Oblitas soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Oblitas ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Oblitas soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Oblitas soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Oblitas soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Oblitas soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

Oblitas soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Oblitas soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Oblitas soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Oblites
 2. Obelitz
 3. Oblad
 4. Obalat
 5. Obaldia
 6. Obledo
 7. Obletter
 8. Offield
 9. Ofield
 10. Opelt
 11. Opolot
 12. Ovalt
 13. Oboladze
 14. Oppoliti
 15. Opeldus
 16. Offeld
 17. Oppelt
 18. Oppold
 19. Oubelaid
 20. Ovellet
 21. Obeldobel
 22. Opold
 23. Ophälders