Soyadı Mickus

Mickus soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Mickus soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Mickus soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Mickus soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Mickus için de geçerlidir. Aynı şekilde, Mickus soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Mickus soyadı haritası

Mickus soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Mickus'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Mickus soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Mickus soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Mickus soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Mickus ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Litvanya Litvanya (1945)
 2. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (542)
 3. Brezilya Brezilya (230)
 4. Kanada Kanada (31)
 5. Letonya Letonya (18)
 6. İngiltere İngiltere (15)
 7. Norveç Norveç (12)
 8. Avustralya Avustralya (11)
 9. İsveç İsveç (11)
 10. ispanya ispanya (7)
 11. Almanya Almanya (5)
 12. Danimarka Danimarka (5)
 13. Hollanda Hollanda (5)
 14. İrlanda İrlanda (2)
 15. Rusya Rusya (2)
 16. Belarus Belarus (1)
 17. Şili Şili (1)
 18. Finlandiya Finlandiya (1)
 19. Fransa Fransa (1)
 20. Güney Kore Güney Kore (1)
 21. Polonya Polonya (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Mickus'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Mickus soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Mickus'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Mickus'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Mickus soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Mickus soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Mickus soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

 1. Mackus
 2. Mikus
 3. Mockus
 4. Micus
 5. Mackes
 6. Makus
 7. Meckes
 8. Mekus
 9. Micas
 10. Miceas
 11. Michas
 12. Michaus
 13. Michos
 14. Mikes
 15. Mikos
 16. Mikush
 17. Moskus
 18. Muskus
 19. Micos
 20. Miches
 21. Mikas
 22. Mucus
 23. Macas
 24. Maceas
 25. Maches
 26. Machos
 27. Macias
 28. Macis
 29. Mackesy
 30. Macuso
 31. Magius
 32. Maicas
 33. Makas
 34. Makis
 35. Makos
 36. Masius
 37. Massus
 38. Meches
 39. Mecias
 40. Meixus