Soyadı Matveenko

Matveenko soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Matveenko soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Matveenko soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Matveenko soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Matveenko için de geçerlidir. Aynı şekilde, Matveenko soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Matveenko soyadı haritası

Matveenko soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Matveenko'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Matveenko soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Matveenko soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Matveenko soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Matveenko ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Rusya Rusya (7893)
 2. Belarus Belarus (1823)
 3. Ukrayna Ukrayna (1331)
 4. Kazakistan Kazakistan (172)
 5. Transdinyester Transdinyester (117)
 6. Özbekistan Özbekistan (54)
 7. Kırgızistan Kırgızistan (21)
 8. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (9)
 9. Moldova Moldova (7)
 10. Finlandiya Finlandiya (6)
 11. Kanada Kanada (5)
 12. Azerbaycan Azerbaycan (4)
 13. Tayland Tayland (4)
 14. Danimarka Danimarka (1)
 15. İngiltere İngiltere (1)
 16. İsrail İsrail (1)
 17. Letonya Letonya (1)
 18. Karadağ Karadağ (1)
 19. Norveç Norveç (1)
 20. Romanya Romanya (1)
 21. Türkiye Türkiye (1)
 22. Tayvan Tayvan (1)
 23. Vietnam Vietnam (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Matveenko'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Matveenko soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Matveenko'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Matveenko'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Matveenko soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Matveenko soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Matveenko soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Matveenko soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Matveenko soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Matveenko soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Matvienko
 2. Matvyenko
 3. Matviienko
 4. Matveenkova
 5. Mativenga
 6. Matabuena
 7. Matovina
 8. Methven
 9. Matabane
 10. Mata-pena
 11. Matabanda
 12. Mathevon
 13. Matabang
 14. Matfin
 15. Mahadevan
 16. Medvin
 17. Methvin
 18. Motebang
 19. Mothabeng
 20. Motoban
 21. Mattaboni
 22. Motaban
 23. Matuvangua
 24. Matafome
 25. Mathivon
 26. Madhavan
 27. Metuavaine
 28. Mudavanhu
 29. Midavaine