Soyadı Kodyakov

Kodyakov soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Kodyakov soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Kodyakov soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Kodyakov soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Kodyakov için de geçerlidir. Aynı şekilde, Kodyakov soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Kodyakov soyadı haritası

Kodyakov soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Kodyakov'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Kodyakov soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Kodyakov soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Kodyakov soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Kodyakov ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Rusya Rusya (256)
 2. Kırgızistan Kırgızistan (2)
 3. Azerbaycan Azerbaycan (1)
 4. Belarus Belarus (1)
 5. Moldova Moldova (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Kodyakov'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Kodyakov soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Kodyakov'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Kodyakov'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Kodyakov soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Kodyakov soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Kodyakov soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

Kodyakov soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Kodyakov soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Kodyakov soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Kodyakov soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Kodyakov soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Khodjayev
 2. Kudzaev
 3. Kudukhov
 4. Kutikov
 5. Khodjayeva
 6. Kotsev
 7. Kutaisov
 8. Kutuzov
 9. Katzav
 10. Kudashev
 11. Kotsoev
 12. Kotková
 13. Kudukhova
 14. Kytyzova
 15. Kydashev
 16. Kotseva
 17. Kotzebue
 18. Kohoutková
 19. Katsiavos
 20. Kuduzovic
 21. Kotsifis
 22. Kotchapan
 23. Katigbak
 24. Katzbeck
 25. Katzberg
 26. Katzfey
 27. Katzoff
 28. Koetsveld
 29. Kotchubey
 30. Katusabe
 31. Koutsofta
 32. Kotiashvili
 33. Kutzbach
 34. Katcheva
 35. Kadijevic
 36. Koutsaftis
 37. Kotchoubey
 38. Katushabe
 39. Khatkevich
 40. Koutsoftas