Soyadı Knippenburg

Knippenburg soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Knippenburg soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Knippenburg soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Knippenburg soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Knippenburg için de geçerlidir. Aynı şekilde, Knippenburg soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Knippenburg soyadı haritası

Knippenburg soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Knippenburg'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Knippenburg soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Knippenburg soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Knippenburg soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Knippenburg ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Hollanda Hollanda (42)
 2. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (21)
 3. Almanya Almanya (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Knippenburg'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Knippenburg soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Knippenburg'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Knippenburg'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Knippenburg soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Knippenburg soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Knippenberg
 2. Knappenberger
 3. Knippen
 4. Knipping
 5. Knappen
 6. Knipmeyer
 7. Knipfing
 8. Kempenaer
 9. Kempeneers
 10. Kienbaum
 11. Kniffen
 12. Knifong
 13. Kimpembe
 14. Knaepen
 15. Knapen
 16. Kempenaar
 17. Kampen
 18. Kampfen
 19. Kampmeier
 20. Kampmeyer
 21. Kempen
 22. Kempenich
 23. Kemphen
 24. Kempner
 25. Knapman
 26. Kneebone
 27. Kniffin
 28. Knubben
 29. Knueven
 30. Knabben
 31. Kombienou
 32. Kemppinen
 33. Kimbembe
 34. Kimpinde
 35. Kamping
 36. Kimpini
 37. Knapinski
 38. Kimpanga
 39. Kumpen
 40. Kampman