Soyadı Karataş

Karataş soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Karataş soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Karataş soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Karataş soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Karataş için de geçerlidir. Aynı şekilde, Karataş soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Karataş soyadı haritası

Karataş soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Karataş'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Karataş soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Karataş soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Karataş soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Karataş ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (150964)
 2. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (348)
 3. Almanya Almanya (6)
 4. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (5)
 5. Azerbaycan Azerbaycan (2)
 6. Polonya Polonya (2)
 7. Bosna Hersek Bosna Hersek (1)
 8. Belçika Belçika (1)
 9. Belize Belize (1)
 10. İsviçre İsviçre (1)
 11. İngiltere İngiltere (1)
 12. İsrail İsrail (1)
 13. İran İran (1)
 14. Japonya Japonya (1)
 15. Kırgızistan Kırgızistan (1)
 16. Hollanda Hollanda (1)
 17. Umman Umman (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Karataş'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Karataş soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Karataş'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Karataş'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

İlk soyadlar oluşturulurken Karataş soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Karataş ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Karataş soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Karataş soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Karataş soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Karataş soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Karadaş
 2. Karadağ
 3. Kardaş
 4. Karatas
 5. Karatz
 6. Karatzas
 7. Kartak
 8. Karatza
 9. Kardaś
 10. Karatzis
 11. Karatsu
 12. Kardas
 13. Kardash
 14. Kardasz
 15. Kartes
 16. Karthaus
 17. Kartsov
 18. Kartz
 19. Karwatzki
 20. Kortas
 21. Kraatz
 22. Kratka
 23. Kratky
 24. Krats
 25. Kratsas
 26. Kratsch
 27. Kratz
 28. Kratzer
 29. Kratzke
 30. Kratzl
 31. Kurtaj
 32. Kartika
 33. Karetxe
 34. Kratch
 35. Kartick
 36. Karatzias
 37. Kardoš
 38. Karwatka
 39. Karetka
 40. Kartusz