Soyadı Gürel

Gürel soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Gürel soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Gürel soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Gürel soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Gürel için de geçerlidir. Aynı şekilde, Gürel soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Gürel soyadı haritası

Gürel soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Gürel'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Gürel soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Gürel soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Gürel soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Gürel ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (32000)
 2. Almanya Almanya (276)
 3. Avusturya Avusturya (120)
 4. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (117)
 5. Danimarka Danimarka (56)
 6. İsveç İsveç (10)
 7. İsviçre İsviçre (8)
 8. Katar Katar (6)
 9. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (4)
 10. İngiltere İngiltere (3)
 11. Hollanda Hollanda (2)
 12. Kosova Kosova (2)
 13. Azerbaycan Azerbaycan (1)
 14. Belçika Belçika (1)
 15. ispanya ispanya (1)
 16. Kazakistan Kazakistan (1)
 17. Mali Mali (1)
 18. Polonya Polonya (1)
 19. Rusya Rusya (1)
 20. Tunus Tunus (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Gürel'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Gürel soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Gürel'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Gürel'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Gürel soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Gürel soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Gürel soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Gürel soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Gürel soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Güryel
 2. Garel
 3. Garrel
 4. Gorel
 5. Góral
 6. Grel
 7. Gurel
 8. Gairal
 9. Garela
 10. Garell
 11. Garl
 12. Garrell
 13. Garriel
 14. Garril
 15. Gayral
 16. Geral
 17. Gerell
 18. Gerl
 19. Gerral
 20. Gerrell
 21. Gierl
 22. Giral
 23. Girela
 24. Girol
 25. Goerl
 26. Goral
 27. Gorell
 28. Gorely
 29. Gorrell
 30. Goryl
 31. Gral
 32. Grauel
 33. Grehl
 34. Greil
 35. Grela
 36. Grell
 37. Grely
 38. Greuel
 39. Gril
 40. Grol