Soyadı Colyer

Colyer soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Colyer soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Colyer soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Colyer soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Colyer için de geçerlidir. Aynı şekilde, Colyer soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Colyer soyadı haritası

Colyer soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Colyer'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Colyer soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Colyer soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Colyer soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Colyer ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (3961)
 2. İngiltere İngiltere (1288)
 3. Avustralya Avustralya (597)
 4. Kanada Kanada (228)
 5. Yeni Zelanda Yeni Zelanda (104)
 6. İskoçya İskoçya (51)
 7. Meksika Meksika (26)
 8. Güney Afrika Güney Afrika (22)
 9. Fransa Fransa (18)
 10. İsviçre İsviçre (10)
 11. ispanya ispanya (10)
 12. Galler Galler (9)
 13. Jersey Jersey (3)
 14. Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Arap Emirlikleri (2)
 15. Belçika Belçika (2)
 16. Brezilya Brezilya (2)
 17. Güney Kore Güney Kore (2)
 18. Filipinler Filipinler (2)
 19. Afganistan Afganistan (1)
 20. Almanya Almanya (1)
 21. Dominik Cumhuriyeti Dominik Cumhuriyeti (1)
 22. Kuzey Irlanda Kuzey Irlanda (1)
 23. İrlanda İrlanda (1)
 24. Malezya Malezya (1)
 25. Tayland Tayland (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Colyer'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Colyer soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Colyer'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Colyer'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Colyer soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Colyer soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

İlk soyadlar oluşturulurken Colyer soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Colyer ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Colyer soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Colyer soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Colyer soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Coler
 2. Colier
 3. Coller
 4. Collyer
 5. Colyar
 6. Colyear
 7. Caler
 8. Calier
 9. Caller
 10. Celier
 11. Celler
 12. Cholier
 13. Ciller
 14. Cleer
 15. Cler
 16. Cloer
 17. Cluer
 18. Coeler
 19. Cohler
 20. Colar
 21. Colera
 22. Colero
 23. Collar
 24. Collera
 25. Collere
 26. Collier
 27. Collyar
 28. Color
 29. Cooler
 30. Coulier
 31. Culler
 32. Cooller
 33. Ckler
 34. Colere
 35. Collor
 36. Collaer
 37. Coleur
 38. Colleer
 39. Collyear
 40. Calera