Soyadı Columbie

Columbie soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Columbie soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Columbie soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Columbie soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Columbie için de geçerlidir. Aynı şekilde, Columbie soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Columbie soyadı haritası

Dünyada en fazla Columbie'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Columbie soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Columbie soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Columbie soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Columbie ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Küba (4759)
 2. Amerika Birleşik Devletleri (186)
 3. Dominik Cumhuriyeti (23)
 4. Ekvador (12)
 5. Brezilya (8)
 6. Çek Cumhuriyeti (5)
 7. Şili (3)
 8. ispanya (2)
 9. İtalya (2)
 10. Arjantin (1)
 11. Kanada (1)
 12. Finlandiya (1)
 13. Guatemala (1)
 14. Meksika (1)
 15. Porto Riko (1)
 16. Venezuela (1)
 17. Güney Afrika (1)
 18. Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Columbie'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Columbie soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Columbie'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Columbie'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.