Soyadı Colts

Colts soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Colts soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Colts soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Colts soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Colts için de geçerlidir. Aynı şekilde, Colts soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Colts soyadı haritası

Colts soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Colts'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Colts soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Colts soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Colts soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Colts ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. İsrail İsrail (8)
 2. Brezilya Brezilya (6)
 3. İngiltere İngiltere (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Colts'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Colts soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Colts'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Colts'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Colts soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

İlk soyadlar oluşturulurken Colts soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Colts ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Colts soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Colts soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Colts soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Colts soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Colts soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Caltes
 2. Cloots
 3. Cluts
 4. Colatis
 5. Coletas
 6. Coletes
 7. Coultas
 8. Caldas
 9. Caldes
 10. Caldis
 11. Childs
 12. Clites
 13. Clitso
 14. Clotas
 15. Clotz
 16. Clutts
 17. Clutz
 18. Coladas
 19. Collatz
 20. Cletus
 21. Colydas
 22. Colletes
 23. Chaltas
 24. Colettas
 25. Coultass
 26. Coultish
 27. Coultous
 28. Clotis
 29. Calitz
 30. Calides
 31. Celades
 32. Cledes
 33. Clodius
 34. Clowdis
 35. Clowdus
 36. Colatosti
 37. Coldsnow
 38. Collados
 39. Cultice
 40. Cildoz