Soyadı Colonel

Colonel soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Colonel soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Colonel soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Colonel soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Colonel için de geçerlidir. Aynı şekilde, Colonel soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Colonel soyadı haritası

Dünyada en fazla Colonel'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Colonel soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Colonel soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Colonel soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Colonel ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Fransa (286)
 2. İran (194)
 3. Arjantin (104)
 4. Romanya (59)
 5. Nijerya (53)
 6. Pakistan (25)
 7. Kanada (17)
 8. Tanzanya (14)
 9. Jamaika (13)
 10. İngiltere (11)
 11. Hindistan (5)
 12. Kongo Demokratik Cumhuriyeti (4)
 13. Filipinler (4)
 14. Brezilya (2)
 15. Güney Afrika (2)
 16. Şili (1)
 17. Almanya (1)
 18. Nikaragua (1)
 19. Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Colonel'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Colonel soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Colonel'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Colonel'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.