Soyadı Colomes

Colomes soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Colomes soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Colomes soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Colomes soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Colomes için de geçerlidir. Aynı şekilde, Colomes soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Colomes soyadı haritası

Colomes soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Colomes'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Colomes soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Colomes soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Colomes soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Colomes ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Fransa Fransa (579)
 2. ispanya ispanya (119)
 3. Fransız Polinezyası Fransız Polinezyası (43)
 4. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (42)
 5. Şili Şili (20)
 6. Arjantin Arjantin (16)
 7. Venezuela Venezuela (9)
 8. İsviçre İsviçre (2)
 9. Belçika Belçika (1)
 10. Bahamalar Bahamalar (1)
 11. İngiltere İngiltere (1)
 12. Honduras Honduras (1)
 13. İrlanda İrlanda (1)
 14. Hollanda Hollanda (1)
 15. Norveç Norveç (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Colomes'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Colomes soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Colomes'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Colomes'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Colomes soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Colomes soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Colomes soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

Colomes soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Colomes soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Colomes soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Colomes soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Colomes soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Colmes
 2. Colomas
 3. Calmes
 4. Climes
 5. Colines
 6. Colms
 7. Colonese
 8. Colonges
 9. Colons
 10. Clames
 11. Colonos
 12. Clemes
 13. Calmese
 14. Calmus
 15. Clemos
 16. Clines
 17. Clunes
 18. Clynes
 19. Colinas
 20. Colins
 21. Collens
 22. Collins
 23. Collonges
 24. Collums
 25. Collyns
 26. Colonga
 27. Colonius
 28. Colonnese
 29. Colonnesi
 30. Colonques
 31. Columga
 32. Colyns
 33. Coolens
 34. Coulonges
 35. Cilonis
 36. Collons
 37. Colongo
 38. Calamas
 39. Climas
 40. Calamos