Soyadı Coleta

Coleta soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Coleta soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Coleta soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Coleta soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Coleta için de geçerlidir. Aynı şekilde, Coleta soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Coleta soyadı haritası

Dünyada en fazla Coleta'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Coleta soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Coleta soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Coleta soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Coleta ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Brezilya (1681)
 2. Filipinler (1228)
 3. Fransa (299)
 4. Kongo Demokratik Cumhuriyeti (239)
 5. Portekiz (85)
 6. Amerika Birleşik Devletleri (29)
 7. Kanada (12)
 8. Endonezya (10)
 9. ispanya (5)
 10. Uganda (2)
 11. Arjantin (2)
 12. İngiltere (1)
 13. İskoçya (1)
 14. İtalya (1)
 15. Kenya (1)
 16. Meksika (1)
 17. Malezya (1)
 18. Papua Yeni Gine (1)
 19. Paraguay (1)
 20. Venezuela (1)
 21. Güney Afrika (1)
 22. Birleşik Arap Emirlikleri (1)
 23. Avusturya (1)
 24. Avustralya (1)
 25. Belçika (1)
 26. Belarus (1)
 27. İsviçre (1)
 28. Şili (1)
 29. Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Coleta'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Coleta soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Coleta'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Coleta'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.