Soyadı Chimombo

Chimombo soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Chimombo soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Chimombo soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Chimombo soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Chimombo için de geçerlidir. Aynı şekilde, Chimombo soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Chimombo soyadı haritası

Chimombo soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Chimombo'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Chimombo soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Chimombo soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Chimombo soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Chimombo ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Malawi Malawi (11633)
 2. Zimbabve Zimbabve (300)
 3. Tanzanya Tanzanya (202)
 4. Zambiya Zambiya (71)
 5. İngiltere İngiltere (5)
 6. İzlanda İzlanda (2)
 7. Angola Angola (1)
 8. Mısır Mısır (1)
 9. Norveç Norveç (1)
 10. Sudan Sudan (1)
 11. Singapur Singapur (1)
 12. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (1)
 13. Güney Afrika Güney Afrika (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Chimombo'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Chimombo soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Chimombo'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Chimombo'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Chimombo soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Chimombo soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Chimombo soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Chimombo soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Chimombe
 2. Conombo
 3. Chinyemba
 4. Chinyimba
 5. Chanampa
 6. Chinembiri
 7. Comonfort
 8. Camembert
 9. Comanov
 10. Camanforte
 11. Camenforte