Soyadı çolak

çolak soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. çolak soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, çolak soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki çolak soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan çolak için de geçerlidir. Aynı şekilde, çolak soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

çolak soyadı haritası

çolak soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla çolak'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için çolak soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece çolak soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri çolak soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız çolak ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (103210)
 2. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (182)
 3. Hollanda Hollanda (15)
 4. Belçika Belçika (14)
 5. İsveç İsveç (10)
 6. Finlandiya Finlandiya (4)
 7. Azerbaycan Azerbaycan (2)
 8. Bulgaristan Bulgaristan (2)
 9. Kazakistan Kazakistan (2)
 10. Almanya Almanya (1)
 11. İngiltere İngiltere (1)
 12. Galler Galler (1)
 13. Yunanistan Yunanistan (1)
 14. İtalya İtalya (1)
 15. Makedonya Makedonya (1)
 16. Polonya Polonya (1)
 17. Suudi Arabistan Suudi Arabistan (1)
 18. Singapur Singapur (1)
 19. Slovenya Slovenya (1)
 20. Tacikistan Tacikistan (1)
 21. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (1)
 22. Kosova Kosova (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla çolak'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, çolak soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, çolak'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde çolak'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... çolak soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan çolak soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

çolak soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. çolak soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir çolak soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Cholak
 2. Colak
 3. çelik
 4. çalik
 5. çaylak
 6. çollaku
 7. çelaj
 8. čolak
 9. Chelak
 10. Ciolac
 11. Ciolek
 12. Clak
 13. Cloak
 14. Colas
 15. Cholas
 16. Calak
 17. Cielak
 18. Czulak
 19. Colaj
 20. Calac
 21. Calas
 22. Calk
 23. Callac
 24. Callas
 25. Caulas
 26. Caulk
 27. Celaj
 28. Celik
 29. Chalas
 30. Chalk
 31. Chellak
 32. Chilek
 33. Cholagh
 34. Choliz
 35. Cilek
 36. Ciolacu
 37. Ciolca
 38. Clac
 39. Clack
 40. Clas