Soyadı çiftçi

çiftçi soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. çiftçi soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, çiftçi soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki çiftçi soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan çiftçi için de geçerlidir. Aynı şekilde, çiftçi soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

çiftçi soyadı haritası

çiftçi soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla çiftçi'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için çiftçi soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece çiftçi soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri çiftçi soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız çiftçi ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (143047)
 2. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (122)
 3. İsveç İsveç (9)
 4. Almanya Almanya (5)
 5. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (4)
 6. Kosova Kosova (3)
 7. Arnavutluk Arnavutluk (2)
 8. Azerbaycan Azerbaycan (2)
 9. ispanya ispanya (2)
 10. Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Arap Emirlikleri (1)
 11. Afganistan Afganistan (1)
 12. Avustralya Avustralya (1)
 13. Bosna Hersek Bosna Hersek (1)
 14. Belçika Belçika (1)
 15. Bulgaristan Bulgaristan (1)
 16. İsviçre İsviçre (1)
 17. Finlandiya Finlandiya (1)
 18. Irak Irak (1)
 19. Hollanda Hollanda (1)
 20. Umman Umman (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla çiftçi'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, çiftçi soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, çiftçi'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde çiftçi'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

çiftçi soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. çiftçi soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir çiftçi soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Ciftci
 2. çiftçioğlu
 3. Cvitkovi
 4. Cabatic
 5. Cabetas
 6. Cabotaje
 7. Capataz
 8. Capdequi
 9. Capitas
 10. Chafetz
 11. Chaifetz
 12. Cheifetz
 13. Covitz
 14. Cvetkovi
 15. Cvitkovic
 16. Captcha
 17. Cvetkov
 18. Chefetz
 19. Chivadze
 20. Cvetić
 21. Cvetko
 22. Cifteoglu
 23. Cvetic
 24. Capotos
 25. Cabadas
 26. Cabades
 27. Cabiades
 28. Cabiedas
 29. Cabiedes
 30. Capadose
 31. Capodice
 32. Capotosto
 33. Cavadas
 34. Cavedagni
 35. Cavedes
 36. Caviedas
 37. Caviedes
 38. Coppedge
 39. Cubbedge
 40. Cubides