Soyadı çetinkaya

çetinkaya soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. çetinkaya soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, çetinkaya soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki çetinkaya soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan çetinkaya için de geçerlidir. Aynı şekilde, çetinkaya soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

çetinkaya soyadı haritası

çetinkaya soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla çetinkaya'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için çetinkaya soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece çetinkaya soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri çetinkaya soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız çetinkaya ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (114080)
 2. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (154)
 3. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (11)
 4. Finlandiya Finlandiya (4)
 5. İngiltere İngiltere (4)
 6. Irak Irak (4)
 7. İsveç İsveç (4)
 8. Kosova Kosova (3)
 9. Belçika Belçika (3)
 10. Danimarka Danimarka (3)
 11. Çin Çin (2)
 12. Almanya Almanya (2)
 13. Rusya Rusya (2)
 14. Güney Afrika Güney Afrika (1)
 15. Arnavutluk Arnavutluk (1)
 16. Avustralya Avustralya (1)
 17. Azerbaycan Azerbaycan (1)
 18. Bahreyn Bahreyn (1)
 19. Kanada Kanada (1)
 20. İsviçre İsviçre (1)
 21. Cezayir Cezayir (1)
 22. Etiyopya Etiyopya (1)
 23. İrlanda İrlanda (1)
 24. İzlanda İzlanda (1)
 25. Kazakistan Kazakistan (1)
 26. Hollanda Hollanda (1)
 27. Umman Umman (1)
 28. Romanya Romanya (1)
 29. Türkmenistan Türkmenistan (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla çetinkaya'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, çetinkaya soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, çetinkaya'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde çetinkaya'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

çetinkaya soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, çetinkaya soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... çetinkaya soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan çetinkaya soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

çetinkaya soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. çetinkaya soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir çetinkaya soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Cetinkaya
 2. Catinas
 3. Catinca
 4. Catanach
 5. Catanas
 6. Catanzano
 7. Catanzaro
 8. Cattanach
 9. Codinach
 10. Codinas
 11. Cotting
 12. Cottingham
 13. Cottingim
 14. Cottington
 15. Cudinach
 16. Cutting
 17. Catinguel
 18. Cating
 19. Cotinguiba
 20. Cattenach
 21. Cuttings
 22. Cwetanski
 23. Cadenas
 24. Cadenaso
 25. Caithness
 26. Catanco
 27. Catanescu
 28. Catanese
 29. Catenacci
 30. Catenis
 31. Catnes
 32. Cattenacci
 33. Chatting
 34. Chitnis
 35. Cidoncha
 36. Codding
 37. Coddington
 38. Codinachs
 39. Codines
 40. Codington