Soyadı çakmak

çakmak soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. çakmak soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, çakmak soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki çakmak soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan çakmak için de geçerlidir. Aynı şekilde, çakmak soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

çakmak soyadı haritası

çakmak soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla çakmak'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için çakmak soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece çakmak soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri çakmak soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız çakmak ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (132391)
 2. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (453)
 3. İsveç İsveç (18)
 4. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (5)
 5. Romanya Romanya (4)
 6. Belçika Belçika (3)
 7. Almanya Almanya (2)
 8. İngiltere İngiltere (2)
 9. Hollanda Hollanda (2)
 10. Azerbaycan Azerbaycan (1)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti (1)
 13. Danimarka Danimarka (1)
 14. Finlandiya Finlandiya (1)
 15. Fransa Fransa (1)
 16. Gürcistan Gürcistan (1)
 17. İrlanda İrlanda (1)
 18. Irak Irak (1)
 19. İzlanda İzlanda (1)
 20. Rusya Rusya (1)
 21. Suudi Arabistan Suudi Arabistan (1)
 22. Ukrayna Ukrayna (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla çakmak'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, çakmak soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, çakmak'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde çakmak'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, çakmak soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

çakmak soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, çakmak soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

çakmak soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen çakmak soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

 1. Cakmak
 2. Ciosmak
 3. Cikmas
 4. Cismas
 5. Cosmas
 6. Czajnik
 7. Ciućmak
 8. Cyganiak
 9. Casamajo
 10. Casañas
 11. Casens
 12. Cecenas
 13. Cesnik
 14. Chaconas
 15. Chasans
 16. Chesnik
 17. Ciganek
 18. Cikanek
 19. Cocinas
 20. Cocking
 21. Cognac
 22. Cosmes
 23. Cosmos
 24. Cosnac
 25. Cugnac
 26. Casimis
 27. Casanas
 28. Cajinas
 29. Casans
 30. Cassang
 31. Chassang
 32. Czesnik
 33. Cizmic
 34. Cyganik
 35. Czesniak
 36. Cyganek
 37. Chasing
 38. Casing
 39. Casenaz
 40. Cejnuk