Soyadı çakir

çakir soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. çakir soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, çakir soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki çakir soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan çakir için de geçerlidir. Aynı şekilde, çakir soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

çakir soyadı haritası

çakir soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla çakir'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için çakir soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece çakir soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri çakir soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız çakir ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (221764)
 2. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (649)
 3. İsveç İsveç (7)
 4. Kosova Kosova (6)
 5. Çin Çin (4)
 6. Almanya Almanya (4)
 7. İngiltere İngiltere (4)
 8. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (4)
 9. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti (3)
 10. Danimarka Danimarka (3)
 11. Azerbaycan Azerbaycan (2)
 12. Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Arap Emirlikleri (1)
 13. Arnavutluk Arnavutluk (1)
 14. Avusturya Avusturya (1)
 15. Belçika Belçika (1)
 16. Kamerun Kamerun (1)
 17. Etiyopya Etiyopya (1)
 18. Finlandiya Finlandiya (1)
 19. Fransa Fransa (1)
 20. Gürcistan Gürcistan (1)
 21. Irak Irak (1)
 22. Kazakistan Kazakistan (1)
 23. Libya Libya (1)
 24. Hollanda Hollanda (1)
 25. Katar Katar (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla çakir'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, çakir soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, çakir'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde çakir'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, çakir soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

çakir soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen çakir soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

çakir soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. çakir soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir çakir soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. çakar
 2. Cakir
 3. Chakir
 4. Chaker
 5. Chakiri
 6. Chakor
 7. Chakur
 8. Coaker
 9. Chakira
 10. Cakar
 11. Chekir
 12. çakerri
 13. Chakar
 14. Casir
 15. Chkir
 16. Cager
 17. Casar
 18. Casier
 19. Cazar
 20. Cazer
 21. Cazier
 22. Ceasar
 23. Ceaser
 24. Ceasor
 25. Cesir
 26. Chakkor
 27. Chakori
 28. Chakour
 29. Chakri
 30. Chasar
 31. Chazar
 32. Chikar
 33. Chiker
 34. Chokier
 35. Cocker
 36. Coker
 37. Cooker
 38. Cosker
 39. Cukier
 40. Cusker