Soyadı Biševac

Biševac soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Biševac soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Biševac soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Biševac soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Biševac için de geçerlidir. Aynı şekilde, Biševac soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Biševac soyadı haritası

Biševac soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Biševac'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Biševac soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Biševac soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Biševac soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Biševac ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Sırbistan Sırbistan (1665)
 2. Kosova Kosova (484)
 3. Karadağ Karadağ (38)
 4. Makedonya Makedonya (23)
 5. Hırvatistan Hırvatistan (19)
 6. Slovenya Slovenya (2)
 7. Bosna Hersek Bosna Hersek (2)
 8. Almanya Almanya (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Biševac'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Biševac soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Biševac'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Biševac'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

 1. Bacevac
 2. Bukovac
 3. Bogavac
 4. Bekavac
 5. Bešević
 6. Boševska
 7. Boševski
 8. Biasevich
 9. Bocevic
 10. Begovic
 11. Bojovic
 12. Boskovic
 13. Bukovec
 14. Bogovic
 15. Becbec
 16. Bešović
 17. Basevich
 18. Bosovic
 19. Bukavec
 20. Bykovec
 21. Boscovic
 22. Bokovec
 23. Bisback
 24. Basaves
 25. Basbas
 26. Bausback
 27. Begovich
 28. Bichebois
 29. Bisbikis
 30. Bogaevsky
 31. Bogovich
 32. Boscovich
 33. Boskovich
 34. Bozovich
 35. Bukovich
 36. Busbach
 37. Bazbaz
 38. Bishops
 39. Bogoevski
 40. Buckovich