Soyadı Bär

Bär soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Bär soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Bär soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Bär soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Bär için de geçerlidir. Aynı şekilde, Bär soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Bär soyadı haritası

Bär soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Bär'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Bär soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Bär soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Bär soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Bär ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Almanya Almanya (20190)
 2. İsviçre İsviçre (2526)
 3. Avusturya Avusturya (408)
 4. Hollanda Hollanda (42)
 5. Finlandiya Finlandiya (38)
 6. Peru Peru (21)
 7. Arjantin Arjantin (14)
 8. Belçika Belçika (13)
 9. Brezilya Brezilya (12)
 10. İsveç İsveç (12)
 11. Güney Afrika Güney Afrika (11)
 12. Danimarka Danimarka (6)
 13. İngiltere İngiltere (5)
 14. Norveç Norveç (5)
 15. ispanya ispanya (4)
 16. Kosova Kosova (4)
 17. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti (3)
 18. İtalya İtalya (2)
 19. Lihtenştayn Lihtenştayn (2)
 20. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (2)
 21. Şili Şili (1)
 22. Fransa Fransa (1)
 23. İskoçya İskoçya (1)
 24. Macaristan Macaristan (1)
 25. Endonezya Endonezya (1)
 26. Filipinler Filipinler (1)
 27. Slovakya Slovakya (1)
 28. Venezuela Venezuela (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Bär'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Bär soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Bär'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Bär'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Bär soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

İlk soyadlar oluşturulurken Bär soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Bär ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Bär soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Bär soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Bär soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Bär soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

Bär soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Bär soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Bär soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Bähr
 2. Baar
 3. Baer
 4. Bahr
 5. Bair
 6. Bar
 7. Barr
 8. Baur
 9. Bayr
 10. Bear
 11. Beer
 12. Behr
 13. Ber
 14. Berr
 15. Biar
 16. Bier
 17. Bihr
 18. Bior
 19. Bir
 20. Birr
 21. Boar
 22. Boer
 23. Bohr
 24. Boir
 25. Boor
 26. Bor
 27. Borr
 28. Bour
 29. Br
 30. Buer
 31. Buhr
 32. Bur
 33. Burr
 34. Byar
 35. Byer
 36. Biur
 37. Böer
 38. Buur
 39. Bbr
 40. Béra