Soyadı Ateş

Ateş soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Ateş soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Ateş soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Ateş soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Ateş için de geçerlidir. Aynı şekilde, Ateş soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Ateş soyadı haritası

Ateş soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Ateş'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Ateş soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Ateş soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Ateş soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Ateş ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Türkiye Türkiye (154977)
 2. Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs (508)
 3. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (24)
 4. İngiltere İngiltere (4)
 5. Fransa Fransa (3)
 6. Rusya Rusya (3)
 7. Kazakistan Kazakistan (2)
 8. Andora Andora (1)
 9. Avusturya Avusturya (1)
 10. Avustralya Avustralya (1)
 11. Azerbaycan Azerbaycan (1)
 12. Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti (1)
 13. Almanya Almanya (1)
 14. ispanya ispanya (1)
 15. Irak Irak (1)
 16. Makedonya Makedonya (1)
 17. Nijerya Nijerya (1)
 18. Hollanda Hollanda (1)
 19. Panama Panama (1)
 20. Romanya Romanya (1)
 21. Suudi Arabistan Suudi Arabistan (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Ateş'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Ateş soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Ateş'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Ateş'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Ateş soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

İlk soyadlar oluşturulurken Ateş soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Ateş ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Ateş soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Ateş soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Ateş soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Ateş soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Ateş soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Ataş
 2. Ateca
 3. Ateka
 4. Ates
 5. Ateza
 6. Ateze
 7. Ategi
 8. Atez
 9. Ateeq
 10. Adega
 11. Ades
 12. Adesi
 13. Aites
 14. Atack
 15. Ataez
 16. Ataz
 17. Atazo
 18. Ateaga
 19. Ategui
 20. Athas
 21. Atiega
 22. Atik
 23. Atiki
 24. Atiq
 25. Atiqi
 26. Atis
 27. Atiza
 28. Atkey
 29. Atse
 30. Atsea
 31. Attig
 32. Attix
 33. Atuse
 34. Atxa
 35. Atz
 36. Atze
 37. Aytes
 38. Ateche
 39. Atsu
 40. Atasu