Soyadı Abu kamil

Abu kamil soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Abu kamil soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Abu kamil soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Abu kamil soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Abu kamil için de geçerlidir. Aynı şekilde, Abu kamil soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Abu kamil soyadı haritası

Abu kamil soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Abu kamil'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Abu kamil soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Abu kamil soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Abu kamil soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Abu kamil ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Filistin Bölgesi Filistin Bölgesi (1169)
 2. Mısır Mısır (1007)
 3. Gana Gana (1)
 4. Malezya Malezya (1)
 5. Pakistan Pakistan (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Abu kamil'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Abu kamil soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Abu kamil'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Abu kamil'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Abu kamil soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Abu kamil soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Abu kamil soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

İlk soyadlar oluşturulurken Abu kamil soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Abu kamil ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Abu kamil soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Abu kamil soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Abu kamil soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Abu kamil soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Abu samra
 2. Abu jamra
 3. Aboukamel
 4. Abesamis
 5. Abou kante
 6. Abou kamano
 7. Abou kande
 8. Abou jamea
 9. Abuchahin
 10. Abusamra
 11. Abushanab
 12. Abouchain
 13. Abakumov
 14. Abou camara
 15. Abou sanoh
 16. Afkhami
 17. Abu ghanem
 18. Abu shamaleh
 19. Abu zeina
 20. Abu snaimah
 21. Abu hashem
 22. Abi ganem
 23. Abakumow
 24. Abuzan
 25. Abajian
 26. Abeken
 27. Abizanda
 28. Abughannam
 29. Afghani
 30. Avesani
 31. Abagnale
 32. Abou hachem
 33. Abuhashem
 34. Abagnara
 35. Abu-shanab
 36. Abeykoon
 37. Appasamy
 38. Abasyan
 39. Abusnina
 40. Abou conde