Soyadı Abthorpe

Abthorpe soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Abthorpe soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Abthorpe soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Abthorpe soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Abthorpe için de geçerlidir. Aynı şekilde, Abthorpe soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Abthorpe soyadı haritası

Abthorpe soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Abthorpe'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Abthorpe soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Abthorpe soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Abthorpe soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Abthorpe ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. İngiltere İngiltere (21)
 2. Kanada Kanada (15)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Abthorpe'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Abthorpe soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Abthorpe'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Abthorpe'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Abthorpe soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Abthorpe soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Abthorpe soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Apthorpe
 2. Apthorp
 3. Abdorf
 4. Abatorab
 5. Abdoral
 6. Abadir
 7. Abdur
 8. Abidar
 9. Apetroaie
 10. Apter
 11. Aubeterre
 12. Avtar
 13. Abdraev
 14. Abdirov
 15. Abedrop
 16. Abidri
 17. Apetor
 18. Abader
 19. Aboudrar
 20. Abdramane
 21. Abietar
 22. Apetrei
 23. Apetri
 24. Apetroaei
 25. Avetar
 26. Abderrafie
 27. Avatar
 28. Abderrazek
 29. Abderzak
 30. Abbadir
 31. Abderson
 32. Abdraeva
 33. Abou traore
 34. Abou toure
 35. Abu tir
 36. Abu turki
 37. Abu tair
 38. Abu draaz
 39. Abd rabo
 40. Abu taher