Soyadı Abdalahe

Abdalahe soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Abdalahe soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Abdalahe soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Abdalahe soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Abdalahe için de geçerlidir. Aynı şekilde, Abdalahe soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Abdalahe soyadı haritası

Abdalahe soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Abdalahe'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Abdalahe soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Abdalahe soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Abdalahe soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Abdalahe ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. ispanya ispanya (55)
 2. Cezayir Cezayir (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Abdalahe'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Abdalahe soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Abdalahe'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Abdalahe'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Abdalahe soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Abdalahe soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

İlk soyadlar oluşturulurken Abdalahe soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Abdalahe ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Abdalahe soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Abdalahe soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Abdalahe soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Abdalahi
 2. Abdalah
 3. Abdala
 4. Abdallah
 5. Abdallahi
 6. Abdelah
 7. Abdulah
 8. Abdulahi
 9. Abdalaah
 10. Abdalat
 11. Abdelahi
 12. Abdulahu
 13. Abadalalh
 14. Abd-allah
 15. Abdali
 16. Abdalla
 17. Abdela
 18. Abdelaal
 19. Abdelali
 20. Abdellah
 21. Abdellahi
 22. Abdillah
 23. Abdillahi
 24. Abdille
 25. Abdola
 26. Abdollahi
 27. Abdoulaye
 28. Abdula
 29. Abdulahad
 30. Abdulai
 31. Abdullah
 32. Abdullahi
 33. Abdullahu
 34. Abdulle
 35. Abdollah
 36. Abdoulahi
 37. Abdaly
 38. Abdelatef
 39. Abdelati
 40. Abduallah