Soyadı Abasca

Abasca soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Abasca soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Abasca soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Abasca soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Abasca için de geçerlidir. Aynı şekilde, Abasca soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Abasca soyadı haritası

Abasca soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Abasca'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Abasca soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Abasca soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Abasca soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Abasca ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. ispanya ispanya (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Abasca'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Abasca soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Abasca'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Abasca'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Zamanla, Abasca soyadı bazı yazım veya telaffuz değişiklikleri geçirdi.

Abasca soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Abasca soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

İlk soyadlar oluşturulurken Abasca soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Abasca ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Abasca soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Abasca soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Abasca soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Abasca soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Abaca
 2. Abasa
 3. Abaco
 4. Abaga
 5. Abaiga
 6. Abas
 7. Abasi
 8. Abaso
 9. Abass
 10. Abassi
 11. Abaza
 12. Apaca
 13. Abasse
 14. Abbassa
 15. Abac
 16. Abase
 17. Abaka
 18. Avaca
 19. Abaisa
 20. Abacho
 21. Abagiu
 22. Abajo
 23. Abaz
 24. Abazi
 25. Abbaco
 26. Abbas
 27. Abbasi
 28. Abbass
 29. Abbassi
 30. Abbazia
 31. Abbs
 32. Abecia
 33. Abeck
 34. Abeiza
 35. Abeja
 36. Abes
 37. Abeso
 38. Abezia
 39. Abici
 40. Abiega