Soyadı Aabid

Aabid soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Aabid soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Aabid soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Aabid soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Aabid için de geçerlidir. Aynı şekilde, Aabid soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Aabid soyadı haritası

Aabid soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Aabid'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Aabid soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Aabid soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Aabid soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Aabid ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Fas Fas (3235)
 2. Hindistan Hindistan (2855)
 3. Pakistan Pakistan (670)
 4. Suudi Arabistan Suudi Arabistan (197)
 5. Filipinler Filipinler (90)
 6. ispanya ispanya (39)
 7. Kanada Kanada (10)
 8. Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri (10)
 9. Birleşik Arap Emirlikleri Birleşik Arap Emirlikleri (9)
 10. İsviçre İsviçre (3)
 11. Yemen Yemen (3)
 12. Cezayir Cezayir (2)
 13. Fransa Fransa (2)
 14. İngiltere İngiltere (2)
 15. Avustralya Avustralya (1)
 16. Belçika Belçika (1)
 17. Mısır Mısır (1)
 18. Endonezya Endonezya (1)
 19. İtalya İtalya (1)
 20. Moritanya Moritanya (1)
 21. Hollanda Hollanda (1)
 22. Norveç Norveç (1)
 23. Polonya Polonya (1)
 24. Katar Katar (1)
 25. İsveç İsveç (1)
 26. Tunus Tunus (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Aabid'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Aabid soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Aabid'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Aabid'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

İlk soyadlar oluşturulurken Aabid soyadı için birleşik bir yazım olmadığı gerçeği, Aabid ile benzer soyadları birçok kez bulmamıza olanak tanır.

Aabid soyadıyla benzer olan tüm soyadlar onunla ilgili değildir. Bazen Aabid soyadıyla benzer soyadlar bulmak mümkündür, ancak farklı bir kökene ve anlama sahip olabilirler.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Aabid soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Aabid soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

Aabid soyadıyla benzer soyadların hangisinin önce geldiğini belirlemek her zaman kolay değildir. Aabid soyadının başka bir şekilde yazılması veya telaffuz edilmesine yol açabilecek birçok neden vardır, bu da farklı bir Aabid soyadının ortaya çıkmasına neden olur, ancak aynı kök ile.

 1. Aabida
 2. Aabidi
 3. Abid
 4. Aabed
 5. Aaboud
 6. Abad
 7. Abaid
 8. Abbad
 9. Abd
 10. Abed
 11. Abeid
 12. Abida
 13. Abide
 14. Abidi
 15. Abud
 16. Apid
 17. Aabedi
 18. Apaid
 19. Abhid
 20. Aabade
 21. Abbud
 22. Abuid
 23. Abied
 24. Abit
 25. Aafedt
 26. Abada
 27. Abade
 28. Abadi
 29. Abadia
 30. Abadie
 31. Abadio
 32. Abady
 33. Abaida
 34. Abat
 35. Abati
 36. Abbadi
 37. Abbitt
 38. Abbot
 39. Abboud
 40. Abdi