Sahra Soyadlar

Bütün bu soyadları Batı Sahra'ten biliyor muydunuz?

Eğer bakarsanız, bu listedeki her soyadının yanında bir sayı bulacaksınız. Bu sayı, Batı Sahra cinsinden o soyadını taşıyan kişi sayısıdır. Tabii ki, Batı Sahra'te yapılan en son istatistiklere göre verilen resmi sayıdır ve Sahra 'yu hesaba katmazlar, ama şu anda ülkede yaşayan insanlar. Bu nedenle, Batı Sahra'te, Sahra olmadığını çok iyi bildiğiniz bir soyadı bulmanız mümkündür. soyadı, bu soyadının geldiği aynı ülkeden kaç kişinin Batı Sahra'e göç ettiği ve oraya yerleştiği hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olabilir.

Soyadları hakkında bilgi sahibi olmak, tarihimiz hakkında olduğu kadar farklı ülkelerin tarihi hakkında da bilgi sahibi olmamıza yardımcı olur. Şu anda Batı Sahra'te hangi soyadlarının en bol olduğunu bilmek, ülkenin mevcut gerçekliğinin bir anlık görüntüsünü almamıza yardımcı oluyor. Bu şekilde, yüz veya iki yüz yıl önce en bol bulunan gentilicio soyadlarına sahip mevcut Sahra soyadları hakkında sahip olduğumuz bu verileri çaprazlayarak, gentilicio toplumunun nasıl değiştiği ve göçün sahip olabileceği etki düzeyi hakkında bir fikir edinebiliriz. Batı Sahra gibi bir ülkede.

    No se encontraron datos

Buradaysanız, bunun nedeni Batı Sahra'te en yaygın 350 soyadı aramaya karar vermiş olmanızdır. Elbette bazı gentilicio soyadlarını duymuşsunuzdur, ancak bu listede Batı Sahra gibi bir ülkede çok yaygın olduğunu bilmediğiniz soyadları görmek sizi şaşırtabilir. Bu listede, Sahra arasında en yaygın soyadları hakkında istatistiksel bilgileri tamamen güncelledik, bu nedenle soyadınızın Batı Sahra'te öne çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi arıyorsanız, bu listede yoksa, evet, soyadınız konusunda sizi uyarıyoruz. Sahra topraklarında alışılmadık bir şey olurdu. Ancak, soyadınız bu 350 soyadı arasında görünüyorsa, Sahra soyadları söz konusu olduğunda oldukça yaygın olacağınızdan, diğer nitelikleriniz için öne çıkmanız gerekeceğinden korkuyoruz

En yaygın Sahra soyadları

Benzer şekilde, Batı Sahra'e komşu ülkelerde en çok kullanılan soyadlarına ilişkin mevcut verilerin neler olduğunu ve ortak soyadlarının olup olmadığını veya tam tersine, tesadüflerin minimal olup olmadığını keşfetmeye çalışmak ilginçtir. mevcut. Bu sayede komşu ülkelerle ne tür ilişkileri olduğunu, ülkeler arasında hareketlilik olup olmadığını tahmin edebiliyoruz. Gördüğünüz gibi, Batı Sahra'teki soyadlarına ilişkin birkaç basit istatistik, ilk bakışta göründüğünden çok daha fazla bilgi sağlayabilir.

Bu Sahra Soyadlarından herhangi biri sizi şaşırttı mı?

Ne düşünüyorsun? Batı Sahra'ten 350 soyadı içeren bu listede dikkatinizi çeken herhangi birini gördünüz mü? Batı Sahra'te çok yaygın olduğunu düşündüğünüz, ancak listede olmadığı ortaya çıkan herhangi bir soyadını kaçırdınız mı? Başka ülkelerde aramaya devam ederseniz, Sahra olduğunu düşündüğünüz ve başka bir ülkede Batı Sahra'ten daha yaygın olduğu ortaya çıkan soyadı mutlaka bulacaksınız. Bazen veriler bizi şaşırtıyor, ancak bizi soyadlar ve en yaygın 350 Sahra soyadının neden başkaları değil de bu listede sunulanlar olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istemeye teşvik ediyor. Araştırmanıza devam etmenizi öneririz.


Sahra Soyadlar, globalsurnames.com, 2023

https://globalsurnames.com/tr/eh