Åland Adası Soyadlar

Bütün bu soyadları Aland adaları'ten biliyor muydunuz?

Eğer bakarsanız, bu listedeki her soyadının yanında bir sayı bulacaksınız. Bu sayı, Aland adaları cinsinden o soyadını taşıyan kişi sayısıdır. Tabii ki, Aland adaları'te yapılan en son istatistiklere göre verilen resmi sayıdır ve Åland Adası 'yu hesaba katmazlar, ama şu anda ülkede yaşayan insanlar. Bu nedenle, Aland adaları'te, Åland Adası olmadığını çok iyi bildiğiniz bir soyadı bulmanız mümkündür. soyadı, bu soyadının geldiği aynı ülkeden kaç kişinin Aland adaları'e göç ettiği ve oraya yerleştiği hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olabilir.

Soyadları hakkında bilgi sahibi olmak, tarihimiz hakkında olduğu kadar farklı ülkelerin tarihi hakkında da bilgi sahibi olmamıza yardımcı olur. Şu anda Aland adaları'te hangi soyadlarının en bol olduğunu bilmek, ülkenin mevcut gerçekliğinin bir anlık görüntüsünü almamıza yardımcı oluyor. Bu şekilde, yüz veya iki yüz yıl önce en bol bulunan gentilicio soyadlarına sahip mevcut Åland Adası soyadları hakkında sahip olduğumuz bu verileri çaprazlayarak, gentilicio toplumunun nasıl değiştiği ve göçün sahip olabileceği etki düzeyi hakkında bir fikir edinebiliriz. Aland adaları gibi bir ülkede.

    No se encontraron datos

Buradaysanız, bunun nedeni Aland adaları'te en yaygın 350 soyadı aramaya karar vermiş olmanızdır. Elbette bazı gentilicio soyadlarını duymuşsunuzdur, ancak bu listede Aland adaları gibi bir ülkede çok yaygın olduğunu bilmediğiniz soyadları görmek sizi şaşırtabilir. Bu listede, Åland Adası arasında en yaygın soyadları hakkında istatistiksel bilgileri tamamen güncelledik, bu nedenle soyadınızın Aland adaları'te öne çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi arıyorsanız, bu listede yoksa, evet, soyadınız konusunda sizi uyarıyoruz. Åland Adası topraklarında alışılmadık bir şey olurdu. Ancak, soyadınız bu 350 soyadı arasında görünüyorsa, Åland Adası soyadları söz konusu olduğunda oldukça yaygın olacağınızdan, diğer nitelikleriniz için öne çıkmanız gerekeceğinden korkuyoruz

En yaygın Åland Adası soyadları

Benzer şekilde, Aland adaları'e komşu ülkelerde en çok kullanılan soyadlarına ilişkin mevcut verilerin neler olduğunu ve ortak soyadlarının olup olmadığını veya tam tersine, tesadüflerin minimal olup olmadığını keşfetmeye çalışmak ilginçtir. mevcut. Bu sayede komşu ülkelerle ne tür ilişkileri olduğunu, ülkeler arasında hareketlilik olup olmadığını tahmin edebiliyoruz. Gördüğünüz gibi, Aland adaları'teki soyadlarına ilişkin birkaç basit istatistik, ilk bakışta göründüğünden çok daha fazla bilgi sağlayabilir.

Bu Åland Adası Soyadlarından herhangi biri sizi şaşırttı mı?

Ne düşünüyorsun? Aland adaları'ten 350 soyadı içeren bu listede dikkatinizi çeken herhangi birini gördünüz mü? Aland adaları'te çok yaygın olduğunu düşündüğünüz, ancak listede olmadığı ortaya çıkan herhangi bir soyadını kaçırdınız mı? Başka ülkelerde aramaya devam ederseniz, Åland Adası olduğunu düşündüğünüz ve başka bir ülkede Aland adaları'ten daha yaygın olduğu ortaya çıkan soyadı mutlaka bulacaksınız. Bazen veriler bizi şaşırtıyor, ancak bizi soyadlar ve en yaygın 350 Åland Adası soyadının neden başkaları değil de bu listede sunulanlar olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istemeye teşvik ediyor. Araştırmanıza devam etmenizi öneririz.


Åland Adası Soyadlar, globalsurnames.com, 2023

https://globalsurnames.com/tr/ax