Soyadı Sousa costa

Sousa costa soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Sousa costa soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Sousa costa soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Sousa costa soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Sousa costa için de geçerlidir. Aynı şekilde, Sousa costa soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Sousa costa soyadı haritası

Sousa costa soyadının haritasını görüntüle

Dünyada en fazla Sousa costa'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Sousa costa soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Sousa costa soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Sousa costa soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Sousa costa ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. Brezilya Brezilya (845)
 2. Lüksemburg Lüksemburg (40)
 3. Yeşil Burun Adaları Yeşil Burun Adaları (5)
 4. Fransa Fransa (3)
 5. İngiltere İngiltere (3)
 6. İsviçre İsviçre (1)
 7. Güney Afrika Güney Afrika (1)

Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Sousa costa'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Sousa costa soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Sousa costa'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Sousa costa'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Sousa costa soyadıyla benzer soyadlar bulmak yaygındır. Bu, Sousa costa soyadının sıklıkla mutasyonlara uğramış olmasından kaynaklanır.

Yazım hatası, taşıyıcıların isteğe bağlı değişiklikleri, dil nedenleriyle yapılan düzenlemeler... Sousa costa soyadının değişikliklere veya uyarlamalara uğramış olabileceği birçok neden vardır ve bu uyarlamalardan Sousa costa soyadına benzer soyadlar ortaya çıkabilir, gözlemleyebileceğimiz gibi.

 1. Susacasa
 2. Sacasas
 3. Sachocos
 4. Sucasas
 5. Sucasaca
 6. Suchcicka
 7. Sochackyj
 8. Sushchyk
 9. Secases
 10. Sessagesimi
 11. Suchcicki
 12. Sasazaki
 13. Sochaczewski
 14. Sakaguchi
 15. Sekiguchi
 16. Swiecichowski
 17. Szewczykowska
 18. Sakakuchi
 19. Sekikuchi
 20. Sexagesimo
 21. Sekhsoukh
 22. Sakhsoukh
 23. Szewczyczak
 24. Szewczykowski
 25. Szawczukiewicz