Soyadı Colome

Colome soyadı hakkında daha fazla bilgi edinmek, muhtemelen ortak kökenleri ve ataları paylaşan insanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktır. Colome soyadının özellikle dünyanın bazı ülkelerinde diğerlerine göre daha fazla bulunmasının nedeni de budur. Bu sayfada, Colome soyadına sahip daha fazla sayıda insanın bulunduğu gezegenin hangi ülkeleri olduğunu bilmek mümkündür.

Dünyadaki Colome soyadı

Küreselleşme, soyadlarının kaynaklandıkları ülkeden çok daha fazla yayılmasını sağlayan bir olgudur, böylece Asya soyadlarını Avrupa'da veya Amerikan soyadlarını Okyanusya'da bulabiliriz. Aynısı, görüldüğü gibi, neredeyse tüm dünyada gururla temsil edilen bir soyadı olmasını sağlamak mümkün olan Colome için de geçerlidir. Aynı şekilde, Colome soyadına sahip kişilerin sayısının kesinlikle diğer ülkelerden daha fazla olduğu ülkeler var.

Colome soyadı haritası

Dünyada en fazla Colome'e sahip ülkelerin hangileri olduğunu bir dünya haritası üzerinde bulma fırsatı çok faydalıdır. Kendimizi dünya haritasına, belirli bir ülkenin üzerine yerleştirerek, o ülkede şu anda bulabileceğiniz tüm Firulailer hakkında kesin bilgi elde etmek için Colome soyadını taşıyan kişilerin tam sayısını görebiliyoruz. Bütün bunlar aynı zamanda sadece Colome soyadının nereden geldiğini değil, aynı zamanda kökenleri Colome soyadı ile ailenin bir parçası olan kişilerin nasıl taşındığını ve taşındığını da anlamamıza yardımcı olur. Aynı şekilde, hangi ülkelerde kök saldıklarını ve geliştiklerini görebiliriz, bu nedenle soyadımız Colome ise, bir atamızın dünyanın başka hangi yerlerine göç etmiş olabileceğini bilmek çekicidir.< /p>

Dünyada en çok Firuze'ye sahip ülkeler

 1. ispanya (1926)
 2. Dominik Cumhuriyeti (485)
 3. Meksika (370)
 4. Arjantin (298)
 5. Amerika Birleşik Devletleri (291)
 6. Küba (286)
 7. Fransa (118)
 8. Brezilya (79)
 9. Şili (54)
 10. Peru (43)
 11. Venezuela (33)
 12. Uruguay (21)
 13. El Salvador (18)
 14. Kanada (8)
 15. İngiltere (5)
 16. Nikaragua (4)
 17. Hollanda (4)
 18. Andora (2)
 19. Kamerun (2)
 20. İsviçre (1)
 21. İrlanda (1)
 22. Porto Riko (1)
 23. Dikkatlice bakarsanız, tüm gezegende hangi ülkelerin daha fazla Colome'e sahip olduğu hakkında gerçek bilgilere sahip olabilmeniz için bu web sitesinde önemli olan her şeyi sunuyoruz. Aynı şekilde, Colome soyadına sahip daha fazla insanın yaşadığı ülkelerin daha güçlü bir tonda boyandığı haritamızda onları çok grafik bir şekilde görmek mümkündür. Bu sayede basit bir bakışla, Colome'in hangi ülkelerde daha sık, hangi ülkelerde Colome'in alışılmadık veya var olmayan bir soyad olduğunu kolayca bulabilirsiniz.